English Persian
شنبه، ۳۱ فروردین ۱۳۹۸, ۲۳:۰۵
تغییر اندازه فونت:
 

اخبار

دکتر صفری: رویکرد مخابرات در سال جدید، سرمایه گذاری و توسعه شبکه مخابرات کشور است
رییس هیأت مدیره شرکت مخابرات ایران گفت: شرکت مخابرات ایران در سال جدید، در حوزه سرمایه گذاری و توسعه شبکه مخابرات کشور گام بر می دارد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران، دکتر صفری، رییس هیأت مدیره شرکت که در مراسم دیدار نوروزی با کارکنان سخن می گفت، ضمن بیان مطلب فوق افزود: شرکت مخابرات ایران با تمام چالش ها و دشواری هایی که در مسیر خود دارد، در سال ۱۳۹۸ بر سرمایه گذاری و توسعه شبکه مخابرات کشور تمرکز دارد.


دکتر صفری با اشاره به حادث شدن واقعه سیل در مناطق مختلف کشور در ابتدای سال جاری گفت: دردردناک ترین اتفاقی که در جریان وقوع سیل برای هموطنان کشور ما رخ داد، کارکنان شرکت مخابرات ایران با تلاش شبانه روزی خود چه در ستاد چه در مناطق ذیربط، توانستند ضمن پایداری شبکه، در مواقع قطع ارتباط نیز بلافاصله ارتباط را برقرار کنند.

وی ضمن قدردانی از کارکنان شرکت مخابرات ایران که به صورت مستقیم و غیر مستقیم برای پایداری ارتباط در مناطق سیل زده تلاش کردند خاطرنشان کرد: شرکت مخابرات ایران دارای نیروی انسانی متخصص و متعهد است که باید عملکرد مجدانه آنان همواره رصد و از آنان تقدیر شود.

رییس هیأت مدیره شرکت مخابرات ایران در ادامه سخنان خود به مشکلات توسعه ای سال گذشته اشاره کرد و اظهار داشت: در سال ۹۷، این شرکت با محور قراردادن استفاده از کالای داخلی، با مشکلاتی از قبیل افزایش نرخ ارز و بالا رفتن قیمت های تجهیزات از سوی شرکت های داخلی و همچنین حذف آبونمان و حداقل کارکرد از سوی نهاد های بالادستی روبرو شد که در نهایت با کاهش هنگفت درآمد مخابرات مواجه شد.


دکتر صفری در ادامه افزود: علی رغم این کاهش درآمد، شرکت مخابرات ایران همواره ضمن تلاش در پایداری شبکه و توسعه آن، در سال جدید، عملکرد خود را بر پایه شعار " رونق تولید" که از سوی مقام معظم رهبری اعلام شده است، استوار خواهد کرد.


وی در بخش دیگری از سخنان خود، حمایت ازشرکت های دانش بنیان داخلی را امری ضروری دانست و افزود: در بخش داخلی مخابرات، امور مربوط به نرم افزاری باید همواره از سوی افراد متخصص و نخبگان داخلی به روز شود.رییس هیأت مدیره شرکت مخابرات ایران در پایان سخنان خود، ضمن تبریک سال نو و آروزی سالی خوش برای خانواده شرکت مخابرات ایران، از تمامی کارکنان خواست با همدلی بیشتر، بیش از سال گذشته تلاش کنند.
سایت مخابرات ایران
۱۷ فروردین ۱۳۹۸ ۱۴:۲۹

اظهارنظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)
برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم اینجا کلیک کنید.

۳۱ فروردین ۱۳۹۸ ۲۳:۰۵